sramota parkirati Stražar evropske tekme nogomet Izključitev Dušite navigacija

Dvoboj Šerifa in Maribora odločil gol v izdihljajih tekme

Uefa izbrala močno ime: znani sodniki za tekmo Slovenije in Finske - Delo

Vstopnice za tekme Slovenije na Euru na voljo že čez teden dni – Šport TV

Znan razpored: Olimpija najprej v Francijo, nato prihaja Slovan - siol.net

Maribor še na šesti evropski tekmi ni dal gola, med strelci Lipušček -  siol.net
Maribor še na šesti evropski tekmi ni dal gola, med strelci Lipušček - siol.net

Slavko Vinčić v polfinalu evropske lige

Olimpija drevi proti Ludogorcu za svojo prvo evropsko jesen – Šport TV

Južnoameriški prvaki povozili evropske - Žurnal24

Nogometna zveza Slovenije - Po prvi tekmi brez prednosti, o napredovanju v  drugi krog UEFA Evropske konferenčne lige bo odločala povratna tekma na  Malti. Za NK Maribor je v drugem polčasu tekme
Nogometna zveza Slovenije - Po prvi tekmi brez prednosti, o napredovanju v drugi krog UEFA Evropske konferenčne lige bo odločala povratna tekma na Malti. Za NK Maribor je v drugem polčasu tekme

Olimpijin naslednji evropski tekmec je od Valmiere za razred boljši  Ludogorec - Delo
Olimpijin naslednji evropski tekmec je od Valmiere za razred boljši Ludogorec - Delo

Z zmago začele kvalifikacije za EP 2023

Olimpija evropsko sezono končala z lepo zmago - siol.net

Slovenija – Severna Irska nogomet 7.9.2023 ob 20.45 kvalifikacije za  evropsko prvenstvo 2024 - UPORABNA STRAN
Slovenija – Severna Irska nogomet 7.9.2023 ob 20.45 kvalifikacije za evropsko prvenstvo 2024 - UPORABNA STRAN

Celjani naslednje evropske tekme ne bodo gostili v knežjem mestu -  Slovenski nogometni portal
Celjani naslednje evropske tekme ne bodo gostili v knežjem mestu - Slovenski nogometni portal

Zaslužen Perforirano Modrico evropske tekme nogomet - paulven.co.uk

Zmaji izgubili še drugo tekmo skupinskega dela UEFA Evropske konferenčne  lige | Ljubljanainfo.com
Zmaji izgubili še drugo tekmo skupinskega dela UEFA Evropske konferenčne lige | Ljubljanainfo.com

Nogometne tekme

Zgodovinska priložnost za dolgo evropsko jesen | Dnevnik

Nogometni navdušenci - Evropska liga kv. 3. krog (povratna tekma), konec!  MARIBOR (🇸🇮) - (🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿) RANGERS 0:0 (1:3) Zgrešena 11-m: Tavares  (Maribor) 90+1. Konec je letošnje evropske poti za Maribor, Mariborčani
Nogometni navdušenci - Evropska liga kv. 3. krog (povratna tekma), konec! MARIBOR (🇸🇮) - (🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿) RANGERS 0:0 (1:3) Zgrešena 11-m: Tavares (Maribor) 90+1. Konec je letošnje evropske poti za Maribor, Mariborčani

Kadetinje proti Nemčiji, tekma v spletnem prenosu

NZS - Futsal

Olimpiji ni uspelo

Mura v pričakovanju nove evropske tekme, poleti tudi prenova stadiona -  Slovenski nogometni portal
Mura v pričakovanju nove evropske tekme, poleti tudi prenova stadiona - Slovenski nogometni portal